Oferta pracy

Specjalista ds. administracji i obsługi klienta

E100 International Trade sp. z o.oO firmie

E100 International Trade sp. z o.o

Pory 78

Warszawa

E100 jest międzynarodową firmą z branży kart paliwowych i usług dla transportu.

Karta paliwowa E100 to nasz główny produkt a do niego oferujemy szereg usług dodatkowych dla transportu. Sieć akceptacji Naszej karty to już 16 500 lokalizacji w 32 krajach i w planach mamy jeszcze więcej!

W Polsce tworzymy zespół ponad 200 pracowników a w ramach grupy Nasza struktura to ponad 800 osób.

Pracujemy w międzynarodowym środowisku zaangażowanych specjalistów, którzy stawiają na rozwój firmy. Cały czas się uczymy i dążymy, aby rozwijać obszary, w których pracujemy.

Dołącz do Nas!

W związku z rozwojem naszej firmy aktualnie prowadzimy proces rekrutacyjny na nowe stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Telefoniczny oraz e-mailowy kontakt z klientami firmy w zakresie oferowanej usługi
  • Rejestracja nowych klientów w systemie
  • Przygotowywanie i administracja dokumentacji dotyczącej usług oferowanych klientom
  • Współpraca z Urzędami
  • Aktualizacja danych w systemie
  • Prowadzenie rozliczeń z Klientami
  • Sporządzanie raportów i analiz
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (m.in. finansowy, handlowy)

Profil poszukiwanego kandydata:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą klienta lub na stanowisku sprzedażowym
  • Biegła znajomość j. polskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Umiejętność analizy i syntezy informacji pochodzących z różnych źródeł
  • Otwartość na pracę zespołową, duża komunikatywność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od początku zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz zgrany zespół
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet Benefitów; opieka medyczna Enel-Med, karta Multisport, e-learningowi system nauki języków obcych
  • Szkolenia wdrożeniowe

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy