Specjalista ds. administracji i obsługi klienta z j. obcymi (francuski, niemiecki, holenderski, włoski)

Arche Consulting Sp z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Mailowy oraz telefoniczny kontakt z klientem obcojęzycznym

  • Zarządzanie i kontrola danych w systemie

  • Przetwarzanie żądań klientów i aktualizowanie danych w systemach komputerowych

  • Odpowiadanie na pytania dotyczące produktów/usług

  • Współpraca z innymi działami w firmie

  • Raportowanie pracy do przełożonych

  • Wsparcie klientów w rozwiązywaniu bieżących problemów

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 oraz jednego z j. obcych (francuski, niemiecki, holenderski, włoski) min. B2

  • Chęć zdobywania nowej wiedzy

  • Dokładność oraz wytrwałość

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne

  • Wykształcenie wyższe ( mile widziane)

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Bogaty pakiet szkoleń pracowniczych

  • System benefitów pozapłacowych

  • Możliwość kształcenia umiejętności językowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

Chcemy łączyć Firmy i Kandydatów, pomagać w znalezieniu talentów dopasowanych do wartości i celów naszych partnerów. Wiemy, że każdy charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Chcemy to poznać, aby lepiej i szybciej osiągać pełne dopasowanie.

Wierzymy, że najważniejszą wartością jest człowiek, a inwestycja w dobór Pracowników to inwestycja w rozwój firmy. Odpowiedni Pracownik pasuje do firmy nie tylko posiadanymi kompetencjami, ale również osobowością i wyznawanymi wartościami.

Budujemy profesjonalny, ale również przyjazny i otwarty na indywidualności wizerunek. Chcemy sprawić, by każdy Kandydat i Klient mógł poczuć się częścią naszej społeczności. Działamy na zasadzie współpracy, dajemy poczucie komfortu i zaufania, przedstawiając Pracodawcom dopasowanych Kandydatów.

Dzięki zaangażowaniu możemy lepiej zaopiekować się Kandydatami oraz Klientami. Budujemy z nimi trwałe relacje wspierając ich przez cały proces rekrutacji. Możesz być pewien, że przy naszej pomocy znajdziesz odpowiedniego Pracodawcę.

Podążając za nasza naczelną dewizą - „Daj się poznać” - gwarantujemy nie tylko przyspieszony proces, ale przede wszystkim lepsze dopasowanie.

Przewiń do profilu firmy