Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji i Obsługi Klienta z jęz. czeskim

GTX SERVICE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów w języku czeskim i polskim – tel., mail i chat

  • odpowiadanie na zapytania klientów

  • przedstawianie ofert klientom

  • budowanie dobrych relacji z klientami

  • wprowadzanie danych do systemu CRM

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka czeskiego i polskiego

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • gotowość do pracy zdalnej

  • otwartość, komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • proaktywna postawa

To oferujemy

  • szkolenie w Biurze Obsługi Klienta w Warszawie

  • wsparcie i dobrą atmosferę w zespole

  • pracę zdalną w godzinach 8-16 w dni robocze

  • udział w ciekawych projektach w nowoczesnej międzynarodowej firmie

  • długoterminowa współpraca (umowa zlecenie lub faktura)

  • dodatkowe bonusy za osiągane cele

  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań, w tym laptop

GTX SERVICE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

GTX Service jest firmą specjalizującą się w obsłudze serwisowej i posprzedażowej wiodących marek. W ofercie firmy znajdują się części zamienne, usługi okołonarzędziowe oraz pierwsza w Polsce wypożyczalnia elektronarzędzi online. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy