Specjalista ds. administracji i obsługi klienta zagranicznego z j. obcymi

CPL Jobs .O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów z branży SSC/BPO, poszukujemy kandydatów ze znajomością języków obcych: angielskiego + niemieckiego/ niderlandzkiego/ francuskiego/ włoskiego/ hiszpańskiego/ mandaryńskiego/ portugalskiego/ norweskiego/ fińskiego/ szwedzkiego/ duńskiego/ węgierskiego/ rumuńskiego/ czeskiego/ słowackiego.

Twój zakres obowiązków

  • zdalny kontakt z klientami zagranicznymi (komunikacja telefoniczna i mailowa);
  • przetwarzanie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu;
  • przygotowywanie sprawozdań, analiz i raportów;
  • współpraca i wspieranie innych działów w organizacji.

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2);
  • bardzo dobra znajomość dodatkowego j. obcego (min. B2): niemieckiego/ niderlandzkiego/ francuskiego/ włoskiego/ hiszpańskiego/ mandaryńskiego/ portugalskiego/ norweskiego/ fińskiego/ szwedzkiego/ duńskiego/ węgierskiego/ rumuńskiego/ czeskiego/ słowackiego;
  • otwartośc, komunikatywność i zorientowanie na klienta;
  • sprawność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów.

Mile widziane

  • doświadczenie w obszarach: Customer Service, administracja, HR, księgowość, logistyka, praca z j. obcymi.

Pracodawca oferuje

  • stabilność zatrudnienia - UoP;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pakiet profesjonalnych szkoleń przygotowujących do pracy;
  • przyjazną atmosferę opartą o wzajemny szacunek i wsparcie, dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem;
  • szeroką gamę benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport i wiele innych.

Cpl jest globalnym dostawcą innowacyjnych rozwiązań rekrutacyjnych i ekspertem w pozyskiwaniu i rozwoju talentów. Na co dzień pomagamy naszym kandydatom w rozwoju ich kariery oraz wspieramy naszych klientów, na rynku polskim i europejskim, w dotarciu do najlepszych talentów. Dzięki międzynarodowej sieci biur oferujemy kandydatom stały dostęp do informacji o najciekawszych projektach na rynku. Rekrutujemy w szerokim zakresie branż i funkcji: IT, Shared Service/Business Process Outsourcing, Engineering & Logistics, Sales & Marketing, Corporate finance.

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość!

Specjalista ds. administracji i obsługi klienta zagranicznego z j. obcymi, Poznań