Ta oferta pracy jest nieaktualna od 96 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji i Obsługi Sekretariatu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 18.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

6259
Kraków

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
  • Preferowane osoby sumienne, rzetelne, samodzielne i odpowiedzialne

Obowiązki:

  • Obsługa recepcji i centrali telefonicznej
  • Bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Obsługa gości
  • Wprowadzanie i administracja danych
  • Pomoc w bieżących sprawach administracyjnych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia zawodowe
opisopis