Ta oferta pracy jest nieaktualna od 188 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji i Obsługi Sekretariatu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2017-09-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

    6259
    Kraków

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych
    • Preferowane osoby sumienne, rzetelne, samodzielne i odpowiedzialne

    Obowiązki:

    • Obsługa recepcji i centrali telefonicznej
    • Bieżąca organizacja i koordynacja pracy recepcji
    • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
    • Obsługa gości
    • Wprowadzanie i administracja danych
    • Pomoc w bieżących sprawach administracyjnych

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Elastyczne godziny pracy
    • Szkolenia zawodowe
    opisopis