Specjalista ds. Administracji i Organizacji Szkoleń

TUiR WARTA S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

rondo Daszyńskiego 1

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa logistyczna szkoleń,

  • procesowanie dokumentacji szkoleniowej (w tym finansowej związanej ze szkoleniami),

  • organizacyjne wsparcie zespołu Trenerów,

  • obsługa platformy szkoleniowej,

  • archiwizacja dokumentacji szkoleniowej,

  • przygotowanie do dystrybucji materiałów szkoleniowych i egzaminacyjnych (kompletowanie, pakowanie, adresowanie),

  • dystrybucja materiałów szkoleniowych i egzaminacyjnych do jednostek terenowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ( lub w trakcie studiów wyższych),

  • znajomość specyfiki koordynacji szkoleń,

  • bardzo dobra znajomość MS Office (MS Power Point, MS Excel),

  • przedsiębiorczość, nastawienie na rezultat i poszukiwanie rozwiązań,

  • umiejętności analityczne,

  • umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

  • zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy,

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • dodatkowe kursy i szkolenia z zakresu komunikacji,

  • znajomość MS Access.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • rozwój merytoryczny i możliwość zdobywania nowych kompetencji,

  • pracę w dobrej atmosferze i w zgranym zespole

  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe

  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych,

  • prace w nowoczesnym biurze tuż przy Metro Daszyńskiego (hybrydowo).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • nagroda roczna

  • parking dla rowerów