Specjalista ds. administracji i płac

ABC Automotive PolandO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ABC Automotive Poland Sp. z o.o.jest częścią grupy ABC Technologies, powstałej ponad 40 lat temu w Kanadzie. Na całym świecie mamy ok. 30 fabryk, biur sprzedaży i projektowych. Od samego początku istnienia działamy w branży automotive, produkując i dostarczając bezpośrednio na linie produkcyjne części do największych i najbardziej znanych producentów samochodów. W naszej pracy, stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość i rozwój nowoczesnych technologii. Nasi pracownicy to zespół ambitnych i doświadczonych specjalistów, od lat związanych z naszą grupą.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemyna stanowisko:

Główne zadania:

  • Obsługa recepcji firmy produkcyjnej
  • Wysyłka i odbiór poczty firmowej
  • Koordynowanie zaopatrzenia biura w materiały biurowe
  • Obsługa programów benefitów pracowniczych: dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie
  • Weryfikowanie list obecności i harmonogramów pracy pracowników
  • Ewidencja absencji i nieobecności w programie kadrowo-płacowym
  • Wprowadzanie danych do list płac
  • Wystawianie zaświadczeń o dochodach pracowników
  • Korespondencja z komornikami

Oczekiwania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze kadr i płac
  • Znajomości programu kadrowo-płacowego Optima będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i skrupulatność
  • Entuzjazm i otwartość na podejmowanie nowych wyzwań
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet socjalny obejmujący m.in.: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Szkolenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w młodym i ambitnym  zespole
  • Możliwość nauki języka niemieckiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk:

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ABC Automative Poland Sp. z o.o. (uk. Składowa 1a, Koninko, 62-030 Gądki) zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.

Informujemy, że Administratorem danych jest ABC Automative Poland z siedzibą w Koninku przy ul. Składowej 1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy