Oferta pracy

Specjalista ds. administracji i raportowania

POLREGIO sp. z o.o.O firmie

  • Kolejowa 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

POLREGIO sp. z o.o.

Kolejowa 1

Warszawa

POLREGIO to największy pasażerski przewoźnik w Polsce. Każdego dnia na tory w całym kraju wyjeżdża około 1900 pociągów zamawianych i finansowanych przez samorządy wojewódzkie. W ciągu roku z usług POLREGIO korzysta ponad 88 mln pasażerów. Pociągi POLREGIO zatrzymują się na ponad 1900 stacjach.

Główne zadania na tym stanowisku to:

  • Prowadzenie rejestru umów, przechowywanie oryginałów i ich archiwizacja,
  • Opracowywanie raportów i analiz dotyczących procesu zakupowego,
  • Weryfikacja wniosków zakupowych pod względem zgodności z przepisami wewnętrznymi,
  • Obsługa systemu obiegu wniosków zakupowych,
  • Współtworzenie planu zamówień Spółki,
  • Administrowanie procesem udzielania referencji kontrahentom,
  • Wsparcie w procesie monitorowania realizacji umów,
  • Inne czynności administracyjne, w tym prowadzenie rejestrów związanych z procesem zakupowym, monitorowanie budżetu Biura.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Zdolności analityczne,
  • Dokładność, skrupulatność, rzetelność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w obszarze zakupów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę u największego przewoźnika pasażerskiego oferującego przewozy regionalne na terenie całego kraju,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne zniżki na przejazdy kolejowe po Polsce i Europie,
  • Dodatkowy dzień wolny w roku – Dzień Kolejarza – 25 listopada,
  • Szkolenia i udział w konferencjach o tematyce związanej z wykonywaną pracą

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy