Specjalista ds. administracji i rozliczeń

Klient Pracuj.plO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obowiązki:

  • Bieżące monitorowanie i rozliczanie prowadzonych przez firmę projektów
  • Przygotowywanie wybranych analiz, raportów i prognoz
  • Poprawne i terminowe wystawianie i ewidencjonowanie faktur
  • Współpraca z innymi działami Spółki
  • Działania administracyjne wspierające prace działu

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobre zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość MS Office ( ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność
  • Umiejętność abstrakcyjnego myślenia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Przyjazną atmosferę w kameralnym biurze
  • Kartę Multisport
  • Pakiety medyczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy