Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń

autoDNA.plO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczenia kontrahentów polskich i zagranicznych oraz raportowanie i komunikowanie w tym obszarze

  • Raportowanie i monitorowanie płatności zarówno po stronie płatności przychodzących jak i wychodzących

  • Kontrola i raportowanie zadłużenia kontrahentów oraz współpraca przy ściąganiu długów

  • Obsługa i raportowanie kasy gotówkowej firmy

  • Zapewnienie prawidłowego działania i optymalizacji procesu przepływu dokumentów księgowych

  • Bieżąca współpraca z firmą księgowo-kadrową

  • Tworzenie i wdrażanie procedur i procesów rozliczeniowych firmy

  • Tworzenie i współtworzenie wewnętrznych regulacji i procedur administracyjnych oraz nadzór nad ich wprowadzeniem w życie i bieżącym przestrzeganiem

  • Obsługa poczty i przesyłek przychodzących i wychodzących

  • Procesy zakupowe na potrzeby wewnętrzne biura: tworzenie listy zapotrzebowania na artykuły biurowe, zarządzanie zapasami materiałów biurowych, kontrola kosztów tych materiałów, przygotowywanie zamówień na artykuły biurowe, przyjmowanie artykułów biurowych

  • Asystowanie i wspieranie Zarządu, Liderów i pracowników w organizowaniu tematów administracyjnych

  • Zarządzanie dokumentacją: utrzymanie dokumentacji, aktualizacja tablic informacyjnych, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów, komunikacja z pracownikami

  • Zarządzanie wyposażeniem / wystrojem / organizacją biura

  • Wsparcie w działaniach dążących do implementacji i funkcjonowania narzędzia do rejestracji dokumentów (np. RedMine) w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (księgowe lub/i administracyjne)

  • Min. 2 lata doświadczenia w tematach organizacji procesów administracyjnych lub/i księgowo-rozliczeniowych

  • Znajomość procedur i systemów administracyjnych i zakupowych

  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem

  • Precyzja, sumienność i skrupulatność

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • Zorientowanie na koszty

  • Pro-aktywna postawa i umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym

  • Zorientowanie na cel i osiąganie rezultatów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Pracę zgodną z filozofią BizDevOps opartą na zwinnie działających zespołach w ramach Scrum

  • Narzędzie RedMine do organizacji obiegu zgłoszeń

  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów

  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B

  • Elastyczne godziny pracy (preferujemy zadaniowy czas pracy)

  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia)

  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego

  • Min. 20 dni płatnego urlopu niezależnie od formy współpracy

  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a

  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników

  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników

  • Codzienne wizyty kilku dostawców z jedzeniem – potocznie nazywanych „Panem Kanapką”

  • Kawę, herbatę, soki i inne napoje bez limitu

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

autoDNA.pl

Lubimy przy porannej kawie omawiać co się zadziało wczoraj i planować wyzwania na dzisiaj. Nie boimy się ciężkiej pracy, która przynosi rezultaty, ani dyskusji o zdaniach mniej ambitnych. Wspieramy się wzajemnie w codziennym realizowaniu celów i umiemy wyciągać wnioski z tych niezrealizowanych. Jesteśmy dynamiczne, szczere i otwarte, co pozwala nam bezpośrednio mówić o problemach, aby je rozwiązywać. Bardzo cenimy pracę zespołową w kameralnej atmosferze.

Interesuje nas usystematyzowanie i optymalizacja procesów rozliczeniowych i administracyjnych i realny wpływ na ich kształt. Stawiamy na jakość i skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań, które pozwalają prawidłowo i bez zakłóceń funkcjonować naszej firmie. Bez wahania dokształcamy się w tematach, za które się zabieramy.

Jeśli Ty też - aplikuj do nas!

Dołącz do 5-osobowego Zespołu jako Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń, który pomoże nam ustrukturyzować obszary rozliczeń i administracji przyczyniając się do wsparcia Zespołów technologicznych i zapewnienia komfortowych warunków pracy oraz osiągania wyników. Nasz zespół przyczynia się do realizowania celu biznesowego naszej firmy.

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA.

Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy już blisko 40 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach składających się z 5-9 osób pracujących w nowoczesnym biurze w Łodzi!

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy do naszego zespołu scrumowego (tak, tak, Scrum w Administracji i Rozliczeniach jest możliwy) Specjalisty ds. Administracji i Rozliczeń z doświadczeniem księgowym i administracyjnym podpartym nutą analityczną, z niezłomnym dążeniem do celu, z przedsiębiorczym i kreatywnym nastawieniem, ze skrupulatnym wykonywaniem zadań i ambitnym podejściem do tematów.

Tech stack –

Must have:

- Znajomość podstaw księgowości i rozliczeń

- Znajomość podstaw administracyjnych

- Umiejętności komunikacyjne

- Problem solving

Nice to have:

- Znajomość prowadzenia projektów

- Umiejętność tworzenia procedur i instrukcji

- Obsługa narzędzia RedMine i Comarch ERP Optima