Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń

autoDNA.plO firmie

  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

autoDNA.pl

Obywatelska 128/152

Polesie

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczenia kontrahentów polskich i zagranicznych oraz raportowanie i komunikowanie w tym obszarze;
  • Raportowanie i monitorowanie płatności zarówno po stronie faktur przychodowych jak i kosztowych;
  • Kontrola i raportowanie zadłużenia kontrahentów oraz współpraca przy ściąganiu długów;
  • Obsługa i raportowanie kasy gotówkowej firmy;
  • Zapewnienie prawidłowego działania i optymalizacji procesu przepływu dokumentów księgowych;
  • Bieżąca współpraca z firmą księgowo-kadrową;
  • Tworzenie i wdrażanie procedur i procesów rozliczeniowych i administracyjnych firmy;
  • Obsługa poczty i przesyłek przychodzących i wychodzących;
  • Procesy zakupowe na potrzeby wewnętrzne biura;
  • Asystowanie i wspieranie Zarządu, Liderów i pracowników w organizowaniu tematów administracyjnych;
  • Zarządzanie dokumentacją: utrzymanie dokumentacji, aktualizacja tablic informacyjnych, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów, komunikacja z pracownikami;
  • Wsparcie w działaniach dążących do implementacji i funkcjonowania narzędzia do rejestracji dokumentów (np. RedMine) w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (księgowe lub/i administracyjne);
  • Min. 2 lata doświadczenia w tematach organizacji procesów administracyjnych lub/i księgowo-rozliczeniowych;
  • Znajomość procedur i systemów administracyjnych i zakupowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Skrupulatność i zdolności interpersonalne;
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzanie czasem;
  • Zorientowanie na koszty;
  • Proaktywne postawy i umiejętności pracy w środowisku wielozadaniowym.

Mile widziane

  • Znajomość prowadzenia projektów;
  • Umiejętność tworzenia procedur i instrukcji;
  • Obsługa narzędzia RedMine i Comarch ERP Optima.

To oferujemy

  • Pracę zgodną z filozofią BizDevOps opartą na zwinnie działających zespołach w ramach Scrum;
  • Narzędzie RedMine do organizacji obiegu zgłoszeń;
  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji z udogodnieniami dla kierowców i rowerzystów;
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B;
  • Zadaniowy czas pracy w 8-godzinnym systemie;
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;
  • Min. 20 dni płatnego urlopu niezależnie od formy współpracy;
  • Darmowe obiady w ramach Sprint Break’a;
  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;
  • Cykliczne spotkania integracyjne, również wyjazdowe;
  • Codzienne wizyty kilku dostawców z jedzeniem – potocznie nazywanych „Panem Kanapką”;
  • Kawę, herbatę, soki oraz słodycze bez limitu.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje

Lubimy przy porannej kawie omawiać co się zadziało wczoraj i planować wyzwania na dzisiaj. Nie boimy się ciężkiej pracy, która przynosi rezultaty ani dyskusji o zadaniach mniej ambitnych. Wspieramy się wzajemnie w codziennym realizowaniu celów i umiemy wyciągać wnioski z tych niezrealizowanych. Jesteśmy dynamiczne, szczere i otwarte, co pozwala nam bezpośrednio mówić o problemach, aby je rozwiązywać. Bardzo cenimy pracę zespołową w kameralnej atmosferze.

Interesuje nas usystematyzowanie procesów rozliczeniowych i administracyjnych oraz realny wpływ na ich kształt. Stawiamy na jakość i skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań, które pozwalają prawidłowo i bez zakłóceń funkcjonować naszej firmie. Bez wahania dokształcamy się w tematach, za które się zabieramy.

Jeśli Ty też - aplikuj do nas!

Dołącz do 6-osobowego zespołu jako Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń, który pomoże nam ustrukturyzować obszary rozliczeń i administracji przyczyniając się do wsparcia zespołów technologicznych i zapewnienia komfortowych warunków pracy oraz osiągania wyników.

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA. Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy blisko 50 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach składających się z 5-9 osób pracujących w nowoczesnym biurze w Łodzi przy ul. Obywatelskiej.

Poszukujemy do naszego zespołu scrumowego (tak, tak, Scrum w administracji i rozliczeniach jest możliwy) Specjalisty ds. Administracji i Rozliczeń z doświadczeniem księgowym i administracyjnym podpartym nutą analityczną, z niezłomnym dążeniem do celu oraz kreatywnym podejściem.

Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń, Obywatelska 128/152, Polesie, Łódź