Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń

Infinite Sp. z o.o.O firmie

Infinite Sp. z o.o.

Projektowa 1

Lublin

Infinite IT Solutions jest firmą, której misją jest dostarczanie klientom nowoczesnych rozwiązań i usług informatycznych. Z naszych narzędzi korzysta już ponad 3000 przedsiębiorstw w kraju i zagranicą. Tym co cechuje naszą firmę jest profesjonalizm oraz zaangażowanie w dalszy rozwój.

JAKIE BĘDĄ TWOJE GŁÓWNE ZADANIA

  • Wsparcie działu księgowości w zakresie ewidencjonowania i dekretacji faktur kosztowych i przychodowych, wystawianie faktur.
  • Nadzór nad flotą samochodów firmowych (leasingi, naprawy serwisowe, badania techniczne, szkody komunikacyjne, myjnia, obsługa mobiParking).
  • Obsługa pracowników i współpraca z firmami w zakresie telefonów komórkowych / stacjonarnych.
  • Utrzymywanie trwałych relacji z firmami kurierskimi i Pocztą Polską.
  • Współpraca z firmą dzierżawiącą biurowe urządzenia wielofunkcyjne.
  • Prowadzenie programu prywatnej opieki medycznej dla pracowników.

PROFIL KANDYDATA

  • Doświadczenie w dziale administracji lub pokrewnym.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dokładność i dynamizm w działaniu.
  • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji z zakresie optymalizacji kosztów.
  • Czynne prawo jady kat. B.
  • Mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe z zakresu BHP.

 OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce pracy.
  • Umowę o pracę.
  • Pracę w zespole z dużym doświadczeniem.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bony, karty sportowe, pakiet ubezpieczeń)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta to prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy