Oferta pracy

Specjalista ds. administracji i rozliczeń

FCAO firmie

  • Grabska 11, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

FCA

Grabska 11

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • Bieżący nadzór administracyjny nad realizacją projektów budowy sieci telekomunikacyjnej

  • Tworzenie raportów z realizacji pracy

  • Przygotowywanie i aktualizowanie harmonogramów rzeczowo – finansowych

  • Kontakt i prowadzenie rozliczeń z podwykonawcami

  • Kontrola faktur i płatności dotyczących projektów, analiza i raportowanie danych finansowych

  • Redagowanie i archiwizacja pism

  • Współpraca z kierownikami projektów oraz wszystkimi działami wewnątrz firmy

  • Przygotowanie raportów dla przełożonych

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów dotyczących realizowanych zadań

Podział czasu pracy
50%

Praca w biurze

50%

Praca zdalna

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy projektach budowlanych / realizacji inwestycji

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, w szczególności Excel

  • Umiejętność tworzenia raportów i analizy danych

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy własnej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętności prazy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – będzie dużym atutem

  • Mile widziana znajomość programu Enova, QGIS, podstawy znajomości oprogramowania do projektowania 2D

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń

  • Uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach

  • Multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie

  • Motywujący system premii

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FCA

Grupa Kapitałowa FCA to jeden z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce. Dzięki współpracy z największymi producentami rozwiązań telekomunikacyjnych na świecie dostarczamy najbardziej aktualne systemy i dopasowujemy je do możliwości i potencjału naszych klientów.

Dostarczamy innowacyjne produkty i usługi wyprzedzając oczekiwania Klientów dzięki efektywnym narzędziom biznesowym, sprawnej i elastycznej organizacji. Jesteśmy kreatywnym integratorem biznesu budującym wartość dla naszych Klientów i Partnerów.

Przewiń do profilu firmy