Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń

Integer Group Services Sp. z o.oO firmie

  • Kablowa 1, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Integer Group Services Sp. z o.o

Kablowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • rozliczanie kurierów z przesyłek i ich weryfikacja

  • monitorowanie przesyłek pobraniowych Oddziału

  • ogólne raportowanie pracy z wykorzystaniem programu Excel

  • bieżące wyjaśnianie losów przesyłek, wydawanie przesyłek w Punkcie Obsługi Klienta

  • wydawanie przesyłek awizowanych w Oddziale

  • przyjmowanie i udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia interwencyjne z Infolinii Ogólnej

  • prowadzenie korespondencji z Klientami / kontakt telefoniczny

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym: 6:00-14:00; 14:00-22:00)

  • umiejętność planowania oraz organizacji pracy własnej

  • dobra znajomość programu Excel

  • wysoka kultura osobista i nastawienie na profesjonalną obsługę klienta

  • zaangażowanie we współpracę z nami i naszymi klientami

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • atrakcyjne premie, adekwatne do Twojego zaangażowania

  • stabilna praca w firmie o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość poszerzania swoich kompetencji oraz zdobywania nowych

  • partnerska współpraca, która jest dla nas największą wartością

  • koleżeńska atmosfera w zespole

  • wspólne celebrowanie wydarzeń, zarówno dużych jak i tych mniejszych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy firmą kurierską, której wizytówką jest wyjątkowa usługa niedostępna u innych - Paczkomaty. Stawiamy na nowoczesność i rozwiązania zapewniające jak największy komfort naszym Klientom. Obecnie funkcjonuje 11 000 Paczkomatów na terenie całej Polski, a ich liczba stale się powiększa!

DOŁĄCZ DO #TEAMINPOST

Obecnie do naszego Oddziału w Szczecinie (ul. Kablowa 1) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń.

Przewiń do profilu firmy