Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji i Rozliczeń

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ITCenter Sp. z o.o. Sp. k.

Ludwika Kondratowicza 37

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników

  • Sporządzanie cyklicznych raportów i analiz związanych z obszarem personalnym

  • Przygotowywanie danych do analiz kadrowo-płacowych i benefitów pracowniczych w oparciu o dane wewnętrzne/ tworzenie raportów

  • Doświadczenie w planowaniu pracy serwisu / pracowników zdalnych LUB pracy w branży IT

  • Kontrola i nadzór nad poprawnością realizacji zleceń

  • Realizacja bieżących zadań związanych z obsługą biura i Klienta

  • Kontrola rozrachunków z Klientami

  • Weryfikacja i dbałość o poprawność danych

Podział czasu pracy
30%

Raportowanie czasu pracy

20%

Analizy

15%

Wprowadzanie faktur

35%

Pozostałe czynności

Nasze wymagania

  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne

  • Dobra organizacja pracy oraz terminowość

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i odpowiedzialność

  • Chęć rozwoju i otwartość na różnorodne zadania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych, pracy z liczbami,

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność opracowywania analiz

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność, cierpliwość, chęć pomocy i wysoką kulturę osobistą

Mile widziane

  • Znajomość WF MAG

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • nowoczesne biuro

Spółka informatyczna. Od 22 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Przedsiębiorstw.

Kompetentni, operatywni, skuteczni.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Jesteśmy stabilną i wiarygodną firmą zatrudniającą ponad 40 osób, obecną na rynku IT od ponad 20 lat.

  • Dostarczamy kompleksowych rozwiązań informatycznych dla średnich przedsiębiorstw.

  • Stawiamy na długofalową współpracę i wspólne osiąganie i dzielenie się sukcesami.

  • Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od poziomu umiejętności i zaangażowania.

  • Od pierwszego dnia dzielimy się z Tobą wiedzą i naszym doświadczeniem.

  • Wiemy jak ważne są pierwsze dni w nowej pracy, dlatego każdy nowy pracownik może liczyć na indywidualne wsparcie w okresie wdrożenia.

  • Szanujemy naszych pracowników i inwestujemy w ich rozwój, organizując szkolenia

DODATKOWE INFORMACJE:

Wymiar etatu: pełny etat

Doświadczenie: min. 1 rok

Preferowana dostępność: od zaraz

Wykształcenie: wyższe

Miejsce pracy: Warszawa – Targówek, ul. L. Kondratowicza 37

Forma zatrudnienia: Umowa o dzieło / umowa zlecenie / Umowa o pracę / B2B