Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji i rozliczeń

Agencja Promocji Zieleni Sp. z o.o.

4 0005 500 brutto / mies.

aleja Jana Pawła II 80/71

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjno - finansowa biura:

  • Dbanie o płynny obieg dokumentów i korespondencji,

  • Weryfikacja dokumentów kosztowych, dekretacja, rozliczanie,

  • Kontrola należności i windykacja, rozliczanie wyciągów,

  • Wystawianie faktur sprzedażowych,

  • Kompletowanie dokumentacji do zamknięcia miesiąca,

  • Stała współpraca z biurem księgowym,

  • Prowadzenie rejestru (ewidencji) zwolnień i zasiłków chorobowych pracowników, rozliczanie delegacji,

  • Archiwizacja dokumentacji księgowej i personalnej,

  • Nadzór nad powierzoną dokumentacją wewnętrzną oraz prawidłowym przepływem powierzonych informacji,

  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby zarządu,

  • Kontakt z urzędami, dostawcami i odbiorcami,

  • Zaopatrzenie biura w towary i materiały niezbędne do jego funkcjonowania

  • Seminaria i konferencje:

  • Ewidencja uczestników,

  • Korespondencja informacyjna,

  • Wystawianie potwierdzeń i faktur uczestnikom,

  • Rozliczenia sponsorów

  • Sprzedaż wydawnictw:

  • Nadzór nad magazynem wydawnictw – stan magazynu, rozliczenia miesięczne,

  • Nadzór nad sklepem internetowym – wprowadzanie nowych produktów,

  • Nadzór nad prawidłowością wysyłki wydawnictw,

  • Kontrola miesięcznych rozliczeń magazynu.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.

  • Biegła znajomość pakietu MS Office.

  • Sumienność i dokładność w realizacji zadań.

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Ciekawą pełną wyzwań pracę.

  • Możliwość rozwoju dzięki nowym doświadczeniom.

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole.

O nas

Działamy kompleksowo pracując nad integracją środowiska związanego z zielenią.

Głosimy społecznie odpowiedzialną ideę otaczania się roślinami zarówno wśród profesjonalistów jak i miłośników przyrody i ogrodów.

Organizujemy targi i wystawy; wydajemy katalogi o tematyce roślinnej; przeprowadzamy konferencje, warsztaty, seminaria i kursy dla "zielonej" branży.