Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji i Sprzedaży

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie biura kopalni oraz działu sprzedaży kruszyw

  • prowadzenie ewidencji pracowników

  • prowadzenie spraw zaopatrzenia kopalni (paliwo, materiały biurowe)

  • monitorowanie i ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej dotyczącej kopalni

  • przygotowywanie zestawień statystycznych, sprawozdań, itp.

  • współpraca z kierownictwem firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie lub wyższe

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy min. 2 lata,

  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietów oprogramowania biurowego (MS Office) oraz urządzeń biurowych

  • umiejętność doskonałej organizacji pracy, komunikatywność, samodzielność i dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu, odpowiedzialność

  • rzetelność, inicjatywa i zaangażowanie w działaniu

To oferujemy

  • dobre i stabilne warunki pracy

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych i hydrotechnicznych, w wydobywaniu kruszyw naturalnych, usługach sprzętem budowlanym, wykonująca prace rozbiórkowe, świadcząca usługi rekultywacji terenów, usługi transportowe oraz wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego, usługi kruszenia gruzu.

Przewiń do profilu firmy

Siedziba firmy:

Łojewo (pow. inowrocławski)

Miejsce pracy:

Rzeszów (woj. podkarpackie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia, za pomocą przycisku Aplikuj.