Ta oferta pracy jest nieaktualna od 310 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji i transportu

  • Tczew, pomorskie
  • Specjalista
  • 30.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CEVA Logistics - wiodący Globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji i zarządzania transportem swoim klientom w przeszło 170 krajach na świecie w związku z rozwojem działalności firmy w Polsce poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tczew
    Zakres zadań:
    • Codzienne kontakty telefoniczne oraz e-mailowe z klientem,
    • Organizacja, koordynacja i monitoring transportów,
    • Prowadzenie spraw administracyjnych,
    • Udział przy tworzeniu budżetu i rezerw finansowych oddziału,
    • Prowadzenie bilansu ilościowego i finansowego wykonanych przewozów transportowych,
    • Analiza przedstawionych faktur i dokumentów z firm świadczących usługi w zakresie przewozów  transportowych,
    • Współpraca z agencją celną (skład celny, koszty transportu),
    • Optymalizacja kosztów organizowanych transportów,
    • Archiwizacja dokumentacji transportowej,
    • Zamawianie i kontrolowanie obiegu opakowań zwrotnych należących do klienta.
    Doświadczenie:
    • Wykształcenie min. średnie,
    • Min. 2 lata pracy na takim samym lub podobnym stanowisku.
    Wiedza i umiejętności:
    • Obsługa komputera: MS Office,
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie,
    • Dobre umiejętności komunikacyjne,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Asertywność.
    Oferujemy:
    • Zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę z firmą CEVA,
    • Oferujemy pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatna opieka medyczna, ZFŚS, karta sportowa,
    • Bardzo miła atmosfera pracy, szacunek dla pracowników,
    • Dbamy o rozwój pracowników - u nas  zdobędziesz doświadczenie i masz szansę  piąć się po szczeblach kariery zawodowej
    • Pracujemy dla znanych marek m.in.: ORANGE Polska, BMW, Volvo, Philips, Leroy Merlin, Fiat, GSK i innych - dołącz do nas!

    Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.