Oferta pracy

Specjalista ds. administracji i windykacji

S’portofino

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie flotą samochodową (polisy/ubezpieczenia, administrowanie kartami paliwowymi, prowadzenie terminarza przeglądów technicznych, zarządzanie umowami leasingowymi, analiza kosztów, spis informacji dot. eksploatacji auta),

  • zarządzanie nieruchomościami/lokalami wynajmowanymi przez Spółkę (podatki, ubezpieczenia, media, wyposażenie obiektów, działania podejmowane w sprawie szkód w obiektach),

  • windykacja (nadzór limitów kupieckich i przeterminowań płatności kontrahentów, nanoszenie zmian na kartach kontrahentów na podstawie informacji z automatu windykacyjnego, wysyłka pism windykacyjnych, upomnienia telefoniczne ws. przeterminowanych należność kontrahenta).

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość programów Excel, Word,

  • umiejętność prowadzenia negocjacji,

  • doskonała organizacja pracy własnej,

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,

  • łatwość w komunikacji bezpośredniej i telefonicznej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • transparentny system wynagradzania,

  • narzędzia niezbędne do sprawnego wykonywania zadań,

  • zniżki na produkty dostępne w sklepie sportofino.com,

  • dofinansowanie karty Multisport,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

S’portofino

S’portofino to multibrand odzieżowy stworzony z myślą o pasjonatach aktywnego stylu życia i miłośnikach mody. Jesteśmy dla tych, którzy cenią sobie wyjątkowy styl i jakość produktów. Niezmiennie od 11 lat podążamy za najświeższymi, światowymi trendami i szukamy najlepszych, technologicznych rozwiązań, aby dostarczać naszym klientom doświadczenie na najwyższym poziomie – zarówno w kwestii mody, jak i sportu. W naszym portfolio mamy ponad 100 marek premium, które można znaleźć w 6 salonach w wyjątkowych lokalizacjach w Polsce oraz w sklepie internetowym www.sportofino.com, działającym na takich rynkach jak: Polska, Wielka Brytania, Niemcy, Czechy, Francja, Rumunia, Słowacja, Włochy, Hiszpania. Stań się częścią świata S’portofino!

Przewiń do profilu firmy