Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji i windykacji

AUTO PODLASIE CORPOCARS MANAGEMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 godzin temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma działająca na rynku motoryzacyjnym w zakresie wynajmu, zarządzania i administrowania flotą pojazdów służbowych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa administracyjna polis komunikacyjnych
  • współpraca z brokerem ubezpieczeniowym
  • windykacja bieżących należności (głównie telefoniczna)
  • przygotowywanie zestawień, raportów windykacyjnych
  • współpraca z kancelarią prawną w sprawach przekazywanych do windykacji sądowej
  • wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych
  • sporządzanie prostych pism, dokumentów
  • współpraca z pozostałymi działami firmy i podwykonawcami
  • inne zadania zlecone z zakresu obsługi administracyjno-biurowej
  • archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia, łączenia faktów
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • wykształcenie: preferowane wyższe lub w trakcie studiów
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność, sumienność
  • umiejętność przeprowadzania trudnych rozmów
  • znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym zespole
  • umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet medyczny
  • odpowiednie narzędzia pracy (laptop, telefon służbowy)

Ogłoszenie archiwalne