Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji i wsparcia sprzedaży

Unimot S.A.O firmie

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentów sprzedażowych, magazynowych

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów sprzedażowych,

  • współpracę z klientami w zakresie obsługi zamówień i sprzedaży,

  • utrzymywanie wzorowych relacji z klientami firmy,

  • przygotowywanie raportów i zestawień,

  • archiwizację dokumentów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • biegłą znajomość obsługi komputera (środowisko Microsoft Office - w szczególności Excel),

  • znajomość obsługi systemu ERP (np. Dynamics),

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • dynamizm, doskonałą organizację pracy, zaangażowanie, systematyczność, dokładność, analityczne i logiczne myślenie,

  • świetne umiejętności komunikacyjne i wysoko rozwiniętą kulturę osobistą,

  • znajomość branży paliw płynnych będzie atutem,

  • komunikatywną znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w dynamicznie rozwijającej się firmie i zgranym, nastawionym na sukces zespole,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu,

  • możliwość udziału w wybranych kursach i szkoleniach,

  • pakiety Multisport,

  • pakiety medyczne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Unimot S.A.

UNIMOT jest dynamicznie rozwijającą się multienergetyczną Grupą Kapitałową, która prowadzi działalność w zakresie obrotu olejem napędowym, biopaliwami, gazem płynnym, gazem ziemnym oraz energią elektryczną.

Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Przewiń do profilu firmy