Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji i Wsparcia Sprzedaży

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji z klientami, pośrednikami ubezpieczeniowymi,

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów,

  • Prowadzenie spraw organizacyjnych i administracyjnych biura,

  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby zespołu,

  • Współpraca z innymi zespołami w ramach organizacji oraz wsparcie w obszarze prawidłowej komunikacji biznesowej.

Nasze wymagania

  • Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną,

  • Lubisz pracować zespołowo,

  • Posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel, Word),

  • Jesteś profesjonalny/a, samodzielny/a i zaangażowany/a w powierzone zadania oraz potrafisz organizować własną pracę,

  • Dbasz o jakość i jesteś dokładny/a,

  • Posiadasz wykształcenie min. średnie.

To oferujemy

  • Gwarantujemy stabilność zatrudnienia - umowa o pracę na zastępstwo (conajmniej 1,5 roku, z możliwością dalszego kontynuowania współpracy),

  • Zdrowie pracowników jest dla nas ważne - otrzymasz możliwość dołączenia do prywatnej opieki medycznej siebie i członków swojej rodziny - pakiet podstawowy jest w pełni finansowany przez Pracodawcę,

  • Dbamy o zdrowy tryb życia - otrzymasz możliwość dofinansowania do karty sportowej Multisport,

  • Bezpieczeństwo - otrzymasz możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • Cenimy sobie work-life balance - pracujemy w trybie pracy hybrydowej (również po okresie pandemii), a także oferujemy elastyczne godziny pracy,

  • Swobodna atmosfera - wszyscy mówimy do siebie po imieniu, niezależnie od zajmowanego stanowiska,

  • Umożliwiamy rozwój zawodowy - masz możliwość skorzystania z budżetu szkoleniowego,

  • Oferujemy naszym pracownikom zniżki (od 40%) na produkty firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • śniadaniowe wtorki

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku.

Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group.

Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy