Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji i Wsparcia Sprzedaży

Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących spraw administracyjnych Oddziału (spotkania, korespondencja, zaopatrzenie w OWU i materiały marketingowe, dokumenty finansowe),

  • Obsługa umów agencyjnych,

  • Zarządzanie drukami ścisłego zarachowania, w tym przeprowadzanie inwentaryzacji,

  • Czynności administracyjne związane z organizacją i przeprowadzaniem egzaminów dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych,

  • Zapewnienie obiegu dokumentacji ubezpieczeniowej oraz dokumentacji posprzedażowej,

  • Inne administracyjne czynności pomocnicze o charakterze administracyjnym związane z akcjami sprzedażowymi i promocyjnymi,

  • Przygotowywanie zestawień i danych,

  • Archiwizacja dokumentacji w zakresie realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie, status studenta lub absolwenta,

  • Minimum roczne doświadczenie w administracji i branży ubezpieczeniowej,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel),

  • Dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność i zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na czas określony),

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie,

  • Pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • Szeroki pakiet benefitów m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z dostępem do lekarzy specjalistów, pakiet sportowo-rekreacyjny, ubezpieczenie na życie,

  • Zniżki na produkty firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Wiener to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Zaspakajamy potrzeby naszych Klientów i zapewniamy im poczucie bezpieczeństwa poprzez stałe podnoszenie jakości usług i przejrzystość działania. Tworzymy wiarygodną i dynamiczną organizację, ponieważ stawiamy na przedsiębiorczość i innowacyjność, a zarazem dbamy o przyjazną atmosferę współpracy.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Poszukujemy osoby z doświadczeniem, pomysłami, entuzjazmem i umiejętnością budowania długoterminowych relacji i sieci kontaktów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.