Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Administracji i Zakupów

Gdynia Container Terminal S.A.O firmie

  • Energetyków 5, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Gdynia Container Terminal S.A.

Energetyków 5

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań w ramach działań administracyjnych firmy w tym procesów zakupowych oraz wsparcie w realizacji zadań związanych z nadzorem nad bezpieczeństwem Spółki.

  • Prowadzenie spraw o charakterze ogólno-gospodarczym i administracyjnym wynikających z bieżących potrzeb oraz realizacji zamówień dóbr i usług na potrzeby ogólnofirmowe.

  • Przygotowanie i prowadzenie akcji ofertowych, prowadzenie postępowań zakupowych, przetargów i konkursów ofert, negocjacje warunków handlowych

  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji w obszarze postępowań zakupowych i umów.

  • Monitorowanie rynku zakupów, poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia oraz ich ocena zgodnie ze standardami firmy.

  • Weryfikacja oraz rozliczanie dostawców i monitorowanie rynku.

  • Prowadzenie sprawozdawczości i raportowanie w powierzonym obszarze

  • Wdrażanie i nadzorowanie przestrzegania procedur w zakresie bezpieczeństwa na terenie terminalu.

  • Współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami.

  • Współpraca w ramach Grupy Hutchison Ports w sprawach związanych z zakupami i bezpieczeństwem.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w wypełnianiu zadań będących przedmiotem niniejszego ogłoszenia oraz w zakresie koordynacji projektów mile widziane

  • Inicjatywa, samodzielność, asertywność, chęć podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej, wysoka komunikatywność i kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w ramach grupy Hutchison Ports

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę na pełny etat w międzynarodowym koncernie – światowym liderze w branży przeładunków kontenerowych

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i premii

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Pakiet medyczny

  • Dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Aplikowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listów motywacyjnych pocztą na adres: ul. Energetyków 5, 81-184 Gdynia lub za pomocą przycisku aplikuj.