Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji i Zamówień Publicznych

TRANSPOL LIDER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.kO firmie

  • Łojewo (pow. inowrocławski), kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma specjalizująca się w robotach ziemnych, drogowych i hydrotechnicznych, w wydobywaniu kruszyw naturalnych, usługach sprzętem budowlanym, wykonująca prace rozbiórkowe, świadcząca usługi rekultywacji terenów, usługi transportowe oraz wynajem ciężkiego sprzętu budowlanego, usługi kruszenia gruzu poszukuje kandydatów na stanowisko:
Siedziba firmy: Łojewo (pow. inowrocławski)

Zadania na stanowisku:

  • obserwowanie rynku przetargów i zamówień publicznych;
  • przygotowanie dokumentów niezbędnych do wzięcia udziału w postępowaniu przetargowym;
  • sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami;
  • przygotowywanie zestawień statystycznych, sprawozdań, itp.;
  • współpraca z instytucjami finansowymi, kierownictwem firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: preferowane kierunki prawo, administracja, dodatkowym atutem będą ukończone studia podyplomowe w zakresie zamówień publicznych;
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert i dokumentów przetargowych;
  • praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych;
  • biegła znajomość obsługi komputera i pakietów oprogramowania biurowego (MS Office) oraz urządzeń biurowych;
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, w sytuacjach stresowych i pod presja czasu , samodzielność, odpowiedzialność;
  • rzetelność, inicjatywa i zaangażowanie w działaniu.

Oferujemy:

  • dobre i stabilne warunki pracy;
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
w terminie 30 dni od daty ukazania się ogłoszenia, za pomocą przycisku.

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)."

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy