Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji i Zaopatrzenia

ERT GROUP SP. Z.O.O. SP.KOMANDYTOWA

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rusiecka 15a

Nowa Huta

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizacja i koordynacja wszelkich działań związanych z efektywnym działaniem firmy, dokładniej:

  • Obsługa korespondencji

  • Opieka nad dokumentacją i jej archiwizowanie

  • Ewidencja faktur spływających do firmy (w Excel)

  • Dbanie o zaopatrzenie firmy w artykuły biurowe, gospodarcze i spożywcze

  • Zaopatrzenie poszczególnych działów firmy w artykuły zapewniające ich płynne funkcjonowanie

  • Wsparcie działu księgowego, kadr i prawnego.

Nasze wymagania

Kogo szukamy?

Najważniejsze są dla nas Twoje umiejętności miękkie i cechy charakteru.

Potrzebujemy osoby:

- energicznej, pozytywnej i nie bojącej się ciągłych zmian

- skrupulatnej i dokładnej

- osoby która lubi kontakt z ludźmi i doskonale się z nimi komunikuje

- która świetnie potrafi organizować swój czas i pracować nad wieloma zadaniami naraz

- z podstawową umiejętnością obsługi Pakietu MS Office i urządzeń biurowych

- czynnym prawem jazdy

To oferujemy

  • pracę na pełen etat od 8 do 16 tej

  • pełne wsparcie i wdrożenie na stanowisko

  • umowę o pracę

  • pyszną kawę, słodkie czwartki i miłą atmosferę 😊

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Prężnie rozwijająca się firma z branży technologicznej oraz GSM, specjalizująca się w produkcji artykułów licencyjnych takich jak MARVEL, WARNER BROS, LOONEY TUNES czy DISNEY. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem pełnym kreatywnych osób.

Przewiń do profilu firmy