Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracji i Zarządzania flotą

Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • kontrakt B2B, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie floty - zarządzanie firmową flotą samochodową, ubezpieczeniami, serwisami, kartami paliwowymi,
  • Bieżąca analiza potrzeb, planowanie i realizacja zapotrzebowania firmy w zakresie parku flotowego,
  • Współpraca z Dostawcami usług leasingowych, wspierających flotę samochodową, zgodnie z umowami oraz wewnętrznymi procedurami firmy,
  • Obsługa i wsparcie klientów wewnętrznych - bieżące rozwiązywanie problemów związanych z obsługą floty - umawianie, autoryzacja napraw, informowanie o zbliżających się przeglądach, kończących się polisach ubezpieczeniowych, okresowej wymianie opon, likwidacja szkód powstałych w pojazdach,
  • Koordynowanie procesu odbioru i zdań aut, napraw i serwisu pojazdów służbowych,
  • Udział w procesie likwidacji szkód,
  • Współpraca i kontakt z właściwymi Urzędami, w szczególności organami administracji, Policją, prokuraturą,
  • Optymalizacja - poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań optymalizacyjnych w ramach zarządzania flotą samochodową, bieżąca weryfikacja rynku (koszty, proces, narzędzia wspierające obsługę floty),
  • Aktywny udział w pozyskiwaniu ofert dotyczących ubezpieczenia, kart paliwowych itp., w tym przygotowywanie niezbędnych dokumentów formalnych do zapytania ofertowego,
  • Aktywny udział w procesach zakupowych, pozyskiwanie ofert zakupu aut, kart paliwowych, ubezpieczenia na potrzeby utrzymania floty,
  • Rozliczanie kosztów związanych z flotą, np. leasing, serwisy, karty paliwowe, myjnie, parkingi,
  • Tworzenie raportów dotyczących odchyleń oraz rozliczanie z użytkownikami pojazdów,
  • Raportowanie - bieżące utrzymanie i analiza bazy danych, sporządzanie okresowych zestawień, ewidencji, rozliczeń, kalkulacji i raportów,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Inne czynności administracyjne zlecone przez przełożonego (w trybie zastępstw - np. sporadyczne wykonywanie przelewów zagranicznych itp.).

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu flotą - wymóg konieczny,
  • Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny,
  • B. dobra umiejętność analizy i interpretacji danych,
  • Praktyczna znajomość procesu współpracy z firmami leasingowymi polegająca na wnikliwej i rzetelnej weryfikacji kosztów,
  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii zarzadzania flotą skierowaną na optymalizację kosztów, sprawność, bezpieczeństwo i efektywność,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office w szczególności MS Excel,
  • Samodzielność, pro aktywność, kreatywność i dynamizm w działaniu,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę i możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się, stabilnej firmie,
  • pracę na zastępstwo na ok. 1,5 roku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na zastępstwo lub B2B – sam wybierasz!),
  • świadczenia pozapłacowe po okresie próbnym (Medicover, Multisport, NNW),
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole profesjonalistów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • Multisport
  • Medicover
  • NNW

Masz pytania? Zadzwoń 22 510 12 56 lub 22 510 73 29.

Jesteś zainteresowana/zainteresowany? Prześlij nam swoje CV

Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k.

Promotorzy Trading Sp. z o.o. Sp.k. działa na polskim rynku artykułów tytoniowych i akcesoriów od ponad 24 lat.

Naszymi sztandarowymi markami są m.in. VIVO, Selfie, OCB, Burton, Nakhla, Villiger, Angel, Candlelight, ZIPPO. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów szerokiej gamy akcesoriów dla palaczy oraz producentem i eksporterem wyrobów dla użytkowników e-papierosów. Nasze produkty eksportujemy do ponad 30 krajów na świecie. Wiele z naszych marek oraz produktów z naszej oferty posiadają status lidera w swoich segmentach rynku.

Aktualnie poszukujemy do naszego biura w Warszawie doświadczonego kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Administracji i Zarządzania flotą.

Specjalista ds. Administracji i Zarządzania flotą, Warszawa