specjalista ds. administracji i zarządzania przestrzenią biurową /space management coordinator

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: /586/11/2018/AŁ/34245
    Warszawa
    oferujemy
    • Z​atrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • ​P​akiet medyczny
    • ​K​artę lunchową - 160 PLN netto
    • ​W​ynagrodzenie na poziomie 6000 - 6500 PLN brutto
    • ​B​iuro w Centrum Warszawy, blisko metra

    zadania
    • Zarządzanie przestrzenią biurową
    • Zapewnienia doskonałego poziomu zarządzania przestrzenią dla klientów
    • Zmiany w przestrzeni śledzenie zmian w dotyczące przestrzeni biurowej
    • Sporządzenie raportów określających metryki wykorzystania przestrzeni
    • Zapewnienie kwestii dotyczących dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa
    • Przygotowywanie zasad i procedur
    • Analiza czynników wpływających na wykorzystanie przestrzeni w różnych budynkach
    • Odpowiedzialność za ćwiczenia w zakresie planowania przestrzeni
    • Doradztwo w zakresie przydzielania odpowiednich powierzchni dla różnych grup.
    • Zapewnienie wdrożenia standardów (sala konferencyjna, wydarzenia wewnętrzne, wyżywienie, gość zewnętrzny, itp
    • Odpowiadanie za projekty relokacji
    • Udział we wszystkich programach i projektach dotyczących powierzchni biurowych, planowania przestrzenią
    • Opracowywanie nowych pomysłów i usprawnień w obszarze zarządzania przestrzenią
    • Współpraca z zespołem ds. nieruchomości
    oczekujemy
    • ​Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i polskiego
    • Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie atutem
    • Dobrej znajomość programu Excel i PowerPoint
    • Doświadczenia w środowisku korporacyjnym, międzynarodowym
    • Dynamiki pracy
    • Dobrej organizacji
    • Nakierowania na cel

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47