Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji ISO

ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY SAO firmie

  • Harcerska 15
    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ENERGETYKA CIEPLNA OPOLSZCZYZNY SA

Harcerska 15

Opole

Energetyka Cieplna Opolszczyzny SA działa na rynku od 1998 roku i jest spółką matką w ramach Grupy ECO. Podstawowym przedmiotem działalności spółek Grupy jest wytwarzanie, przesył, dystrybucja i sprzedaż energii cieplnej oraz elektrycznej. Spółka świadczy usługi na terenie dziesięciu województw i zatrudnia około 900 pracowników.

Dynamiczny rozwój był możliwy wyłącznie dzięki zaangażowaniu kadry, utrzymaniu wysokich standardów technologicznych, dbałości o interesy pracowników oraz działań na rzecz społeczności lokalnych i ochrony środowiska naturalnego.

Zadania do realizacji:

  1. Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją w zakresie realizacji zakupów sprzętu i oprogramowania informatycznego oraz usług dot. telefonii komórkowej.
  2. Przygotowywanie i uzgadnianie umów, prowadzenie ewidencji i rozliczeń w powyższym zakresie.
  3. Nadzór nad dokumentacją Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ) zgodnego z normami ISO 9001 / 14001 / 45001.
  4. Organizacja auditów oraz działań poauditowych, prowadzenie dokumentacji ZSZ.
  5. Prowadzenie i organizacja szkoleń dla pracowników w zakresie ZSZ.

Wymagania wobec kandydatów:

  1. Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne / ekonomiczne / zarządzanie itp.).
  2. Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Powerpoint).
  3. Sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę i terminowość.
  4. Dobra organizacja pracy.

Dużym atutem będzie wiedza i doświadczenie z zakresu IT umożliwiająca:

  • świadczenie wsparcia informatycznego dla lokalnych i zdalnych pracowników Spółki, podmiotów zależnych oraz innych podmiotów, którym ECO SA świadczy usługi,
  • dobór sprzętu i oprogramowania komputerowego i obsługę procesu zakupów,
  • instalację i konfigurację sprzętu komputerowego.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  2. Pracę w kreatywnym, dynamicznym i wspierającym zespole.
  3. Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.
  4. Elastyczny czas pracy.

Ogłoszenie archiwalne