Ta oferta pracy jest nieaktualna od 562 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji kadrowej i BHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Gleeds Polska należy do grupy Międzynarodowych Konsultantów Budowlanych Gleeds.

    Jako firma konsultingowa świadczymy wysokiej jakości, wszechstronne usługi doradcze w branżach takich jak budownictwo, nieruchomości i dziedziny pokrewne.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Administracja Kadrowa
      • Prowadzenie bazy informacji o pracownikach, monitorowanie zmian
      • Przygotowywanie dokumentów i informacji do listy płac
      • Zbieranie, opracowywanie i przekazywanie informacji dotyczących zatrudnienia
      • Przygotowywanie raportów i zestawień (na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne)
      • Weryfikacja ewidencji czasu pracy w biurach pracodawcy
      • Współpraca z firmą świadczącą usługi w zakresie naliczania płac oraz zewnętrznymi dostawcami (opieka medyczna, szkolenia BHP)
    • BHP
      • Monitorowanie i uzupełnianie szkoleń BHP pracowników
      • Dbanie o aktualność badań lekarskich
      • Aktualizacja Opisów Ryzyka stanowiskowego

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne lub techniczne
    • Kwalifikacje określone dla co najmniej Specjalisty BHP z godnie z rozporządzeniem w sprawie służby BHP
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min 5 lat
    • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu Prawa Pracy
    • Dociekliwość, samodzielność, nastawienie na realizację zadań

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu
    • Dofinansowanie do szkoleń
    • Przeszkolenie i wdrożenie w codzienne obowiązki
    • Pracę w miłym i przyjaznym zespole
    • Pakiet socjalny (np. opieka medyczna, kawa i owoce do dyspozycji pracowników)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

    DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE APLIKACJI. INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.