Ta oferta pracy jest nieaktualna od 283 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. administracji kadrowej i BHP

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Gleeds Polska należy do grupy Międzynarodowych Konsultantów Budowlanych Gleeds.

Jako firma konsultingowa świadczymy wysokiej jakości, wszechstronne usługi doradcze w branżach takich jak budownictwo, nieruchomości i dziedziny pokrewne.

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administracja Kadrowa
    • Prowadzenie bazy informacji o pracownikach, monitorowanie zmian
    • Przygotowywanie dokumentów i informacji do listy płac
    • Zbieranie, opracowywanie i przekazywanie informacji dotyczących zatrudnienia
    • Przygotowywanie raportów i zestawień (na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne)
    • Weryfikacja ewidencji czasu pracy w biurach pracodawcy
    • Współpraca z firmą świadczącą usługi w zakresie naliczania płac oraz zewnętrznymi dostawcami (opieka medyczna, szkolenia BHP)
  • BHP
    • Monitorowanie i uzupełnianie szkoleń BHP pracowników
    • Dbanie o aktualność badań lekarskich
    • Aktualizacja Opisów Ryzyka stanowiskowego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – ekonomiczne lub techniczne
  • Kwalifikacje określone dla co najmniej Specjalisty BHP z godnie z rozporządzeniem w sprawie służby BHP
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min 5 lat
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu Prawa Pracy
  • Dociekliwość, samodzielność, nastawienie na realizację zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Przeszkolenie i wdrożenie w codzienne obowiązki
  • Pracę w miłym i przyjaznym zespole
  • Pakiet socjalny (np. opieka medyczna, kawa i owoce do dyspozycji pracowników)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

DZIĘKUJEMY ZA PRZESŁANIE APLIKACJI. INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się