Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

GAP PERSONNEL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Zakres zadań:

  • Wprowadzenie danych do systemu komputerowego;
  • Rejestracja komputerowa pracowników wyjeżdżających do UK;
  • Pomoc w założeniu konta bankowego dla pracowników;
  • Pomoc w rejestracji NIN (National Insurance Number);
  • Cotygodniowy kontakt z pracownikami przebywającymi na terenie UK;
  • Stały kontakt z oddziałami w Rumunii i UK;
  • Praca z dokumentami pracowniczymi;
  • Social media- prowadzenie fan page na facebook, linked in;
  • Zamieszczanie ogłoszeń.

Oczekujemy:

  • Umiejętność sprawnej obsługi komputera;
  • Dokładność i sumienność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie 2600 brutto;
  • Praca od poniedziałku do piątku, w przedziale godzinowym 8:00-16:00 /16:30;
  • Szkolenia wdrażające.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą zachęcamy do przesyłania CV na lub kontakt telefoniczny pod numerem 327 027 007

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Company No: 6896029

Numer Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ): 17276

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez GAP PERSONNEL POLAND sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy