Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PRIVATE CARE jest międzynarodową firmą świadczącą usługi profesjonalnej opieki nad osobami starszymi oraz niepełnosprawnymi na terenie Niemiec. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do naszych oddziałów poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice
    Oferta pracy nr 1/01/2018/P

    Jeżeli masz już doświadczenie w administracji lub chcesz je zdobyć ta oferta skierowana jest do Ciebie! Poszukujemy Kandydatki i/lub Kandydata do naszego zespołu administracji w agencji pośrednictwa pracy opiekunek i opiekunów gotowych do wyjazdu do pracy na teren Niemiec. Nasza firma posiada stabilną pozycję rynkową i szybko się rozwija.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • organizacja wszelkich kwestii formalnych związanych z delegowaniem pracowników do Niemiec
    • przygotowywanie oraz podpisywanie umów
    • planowanie i koordynowanie przejazdów – Kontakt z firmami transportowymi
    • kontakt z firmami ubezpieczeniowymi
    • codzienna organizacja biura, a w tym odbieranie połączeń przychodzących

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • umiejętność pracy zespołowej
    • dobra organizacja pracy własnej, również pod presją czasu
    • umiejętność obsługi podstawowych urządzeń biurowych
    • cenimy zaangażowanie w powierzone zadania i kreatywność
    • cenimy dbałość o szczegóły, uczciwość i lojalność

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3 miesięczny okres próbny, z możliwością stałego zatrudnienia po tym czasie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
    • zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji
    • pracę w zgranym, dynamicznym i młodym zespole
    • możliwość rozwoju osobistego
    • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00
    • w naszym biurze na pracowników czeka zawsze świeża kawa :)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.