Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

ROHOS Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na stanowiskach operacyjnych oraz administracyjnych w celu przygotowania do objęcia stanowiska kierowniczego w perspektywie najbliższych 3-6 miesięcy

  • Udział w projektach krajowych oraz międzynarodowych

  • Raportowanie wyników do przełożonego

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie i zdolności analitycznego myślenia

  • Dyspozycyjność oraz bardzo wysoka motywacja do podjęcia pracy

  • Znajomość programu MS Excel i narzędzi Google

To oferujemy

  • Rozwój kariery i realna możliwość awansu, także w międzynarodowych strukturach spółki

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrażających

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

ROHOS Sp. z o.o. Sp.k.

Spółka Rohos z siedzibą w Poznaniu jest partnerem wielu międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie doradztwa personalnego oraz procesów selekcji i rekrutacji personelu niższego, średniego oraz wyższego szczebla. Nasza firma tworzy zgraną oraz doświadczoną grupę profesjonalistów, która z pasją zajmuje się dostarczaniem codziennych rozwiązań wspierających biznes. Bardzo sprawnie operujemy w obszarze HR zarówno na rynku polskim oraz na rynkach międzynarodowych już od ponad pięciu lat. Rekrutacja to nasze hobby!

Przewiń do profilu firmy