Specjalista ds. administracji – kierowca

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.11.2018
  • Ważna jeszcze 16 dni (do 28.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

    W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

    Opis stanowiska:

    • Realizacja transportu gości VIP
    • Prowadzenie dokumentacji związanych z eksploatacją samochodów służbowych
    • Rozliczanie delegacji służbowych
    • Planowanie tras przejazdów
    • Wyszukiwanie, selekcja i prowadzenie negocjacji z podmiotami świadczącymi usługi transportowe na rzecz Firmy

     Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. B od co najmniej 3 lata
    • Dyspozycyjność (PRACA RÓWNIEŻ W WEEKENDY w razie potrzeby)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
    • Umiejętność organizacji pracy
    • Znajomość topografii woj. dolnośląskiego i okolic
    • Umiejętność organizacji trasy przejazdów w Polsce i poza granicami kraju oraz ich realizacji
    • Samodzielność, komunikatywność
    • Znajomość języka angielskiego (B2 i business English)

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Bogaty pakiet benefitów m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Kantynę pracowniczą – dofinansowane obiady, dania koreańskie, duży wybór deserów
    • Strefę relaksu m. in. stół do ping-ponga, piłkarzyki
    • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
    • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

    CV prosimy składać w języku polskim lub angielskim za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz. U. nr 133, poz. 883)