Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Administracji Kontraktami IT

MedicoverO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Medicover

Aleje Jerozolimskie 96

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Excel

Twój zakres obowiązków

  • negocjowanie warunków współpracy z wykonawcami i dostawcami
  • weryfikacja zakresów współpracy do kontraktów ramowych z wykonawcami i dostawcami, ustalanie warunków współpracy długoterminowej
  • archiwizacja oraz prowadzenie dokumentacji
  • pozyskiwanie nowych dostawców oraz wykonawców
  • przeprowadzanie analizy kosztów i proponowanie zmian w celu zapewnienia lepszej efektywności finansowej
  • ścisła współpraca z działem projektowym i wykonawczym w ramach założeń finansowych i koncepcyjnych projektu
  • bieżąca weryfikacja i ewidencja dokumentów
  • rozliczanie kontraktów z wykonawcami i dostawcami
  • monitorowanie i kontrola procesu rozliczeń ze współpracownikami
  • wsparcie w komunikacji związanej z procesem planowania zasobów IT

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakupach i negocjowaniu warunków współpracy z dostawcami w branży
  • znajomości pakietu Office (Excel poziom zaaawansowany)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min B1-B2
  • wielozadaniowość - ze względu na zakres obowiązków
  • umiejętność wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań
  • nastawienie na zadania i osiąganie założonych celów
  • proaktywność, sumienności, kreatywność i samodzielność
  • odpowiedzialność i gotowość do podejmowania wyzwań

Mile widziane

  • znajomość aplikacji Autenti
  • znajomość podstawowych informacji o zarządzaniu projektami IT
  • umiejętności negocjacyjne
  • zdolności analityczne

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe

To oferujemy

  • Zdobywaj z nami wiedzę i doświadczenie. Wiedzę od naszych ekspertów i współpracowników – liczymy już ponad 200 osób. Doświadczenie poprzez pracę przy różnorodnych projektach – jesteśmy firmą wielobiznesową, a działamy w takich obszarach jak: opieka medyczna, stomatologia, optyk, sieć aptek czy kluby fitness
  • Przedsiębiorczość to jedna z naszych wartości, którą kierujemy się w pracy. Twórz z nami innowacyjne rozwiązania i kreuj obraz współczesnej branży medycznej
  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Platforma Medicover MyBenefits

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów. Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracodawcy
REK/00493/2023

Specjalista ds. Administracji Kontraktami IT, Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa