Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 15.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    ZIKO Wyroby Hutnicze to jedna z większych hurtowni stali w Małopolsce. Na rynku działamy od 1996 roku i współpracujemy z klientami z Polski i zagranicy. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Naszym klientom zapewniamy indywidualne podejście oraz najwyższe standardy obsługi.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Nadzór nad nieruchomościami: nadzór i aktualizacja umów najmu, współpraca z najemcami i firmami remontowymi, zawieranie i nadzór nad umowami dostawy mediów, odbioru odpadów, polis
    • Organizacja i nadzór nad zaopatrzeniem w materiały eksploatacyjne oraz wyposażenie biurowe
    • Dekretacja merytoryczna faktur kosztowych oraz wyjaśnianie ewentualnych nieścisłości dotyczących usług administracyjno – biurowych i wyposażenia
    • Zarządzanie usługami teleinformatycznymi
    • Zarządzanie flotą samochodową
    • Tworzenie i aktualizacja umów administracyjnych
    • Aktualizowanie dokumentów rejestrowych Spółek
    • Przygotowanie pism oraz uchwał Zarządu
    • Ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentacji zgodnie z procedurą biura
    • Wsparcie administracyjne Zarządu w realizacji bieżących zadań m.in. zarządzanie kalendarzem spotkań, organizacja podróży służbowych
    • Nadzór nad sprawnością urządzeń administracyjno - biurowych oraz realizacją zgłoszeń dotyczących usterek technicznych biura
    • Zarządzanie i ewidencjonowanie korespondencją przychodząca i wychodząca
    • Zarządzanie obiegiem i ewidencjonowanie dokumentów
    • Inne czynności administracyjno-biurowe wynikające z bieżących potrzeb

    Nasze oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia, zarządzanie, prawo)
    • Min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wiedza z zakresu zarządzania dokumentacją biura
    • Wysokie kompetencje interpersonalne
    • Ukierunkowanie na klienta wewnętrznego
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
    • Znajomość pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Samodzielne stanowisko pracy
    • Pakiet benefitów pozapłacowych
    • Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia wiedzy i kompetencji
    • Bezpośrednią współpracę z Zarządem firmy
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
    bottom
    Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ZIKO Sp. z o.o., ul. Legnicka 5, 31-216 Kraków moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZIKO Sp. z o.o., ul. Legnicka 5, 31-216 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe zostaną powierzone ZIKO HR Sp. z o.o. prowadzącej obsługę kadrowo-personalną w imieniu administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody na adres: [email protected] Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: [email protected]

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ZIKO Apteka Sp. z o.o., ul. Legnicka 5, 31-234 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody  na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe zostaną powierzone ZIKO HR Sp. z o.o. prowadzącej obsługę kadrowo-personalną w imieniu administratora danych. ZIKO Apteka Sp. z o.o. może udostępnić Pani/Pana dane osobowe innym podmiotom gospodarczym prowadzącym Apteki ZIKO w modelu franczyzowym tj: APA Sp. o.o., Apteka Świętojańska Sp. z o.o., Be4U Sp. z o.o., Cito Sp. z o.o., Ecopharma Sp. z o.o., Leman Sp. z o.o., Apteka Metro Farmacom Sp. z o.o. Sp.K., Panaceum Sp. z o.o., Warsaw Enterprise Sp. z o.o., Vincent Sp. z o.o. Zpharma Sp. z o.o., 3 City Pharm Sp. z o.o. za Pani/Pana zgodą. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgodny na adres: [email protected] Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: [email protected]