Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Socrates Time Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Socrates Time Sp. z o.o.

Kamieńskiego 51

Kraków

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie Pacjenta i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Współpraca z klientem wewnętrznym pod kątem administracyjno-operacyjnym
  • Współpraca z TU w zakresie zawierania i przedłużania polis oraz likwidacja szkód
  • Koordynowanie umów oraz współpraca z dostawcami poszczególnych usług i mediów
  • Zarządzanie flotą samochodową
  • Prowadzenie bieżących spraw związanych z gospodarką odpadami, w szczególności ewidencji odpadów w systemie BDO
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i sprawozdań
  • Ewidencjonowanie i archiwizacja dokumentacji zgodnie z procedurą biura
  • Inne czynności administracyjno-biurowe wynikające z bieżących potrzeb

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (administracja, ekonomia, zarządzanie, prawo)
  • Min. 2 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Wielozadaniowość i umiejętność ustalania priorytetów
  • Wysokie kompetencje interpersonalne
  • Ukierunkowanie na klienta wewnętrznego
  • Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Szkolenia stacjonarne
  • Karta sportowa
  • Szkolenia e-learningowe
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

[rekrutacja prowadzona online lub telefonicznie]

Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy