Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

NOVATEK Green Energy Sp. z o.o.O firmie

NOVATEK Green Energy Sp. z o.o.

Błękitek

Kraków

Aktualnie do naszego biura w Krakowie poszukujemy:
Zadania:
  • Kompleksowa obsługa biura oraz sekretariatu firmy,
  • Przyjmowanie, ewidencja i dekretacja poczty przychodzącej i wychodzącej,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie,
  • Rejestracja faktur w systemie,
  • Przyjmowanie gości i dbanie o pozytywny o wizerunek firmy,
  • Organizacja i zaopatrzenie biura,
  • Bieżąca współpraca z innymi Działami.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę na pełny etat,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe oraz udział w ciekawych projektach,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurowcu zlokalizowanym w centrum miasta,
  • Szeroki pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę lunchową, kartę Multisport oraz dofinansowanie do wypoczynku, imprez kulturalnych i inne świadczenia socjalne.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomości języka angielskiego i języka rosyjskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i w piśmie,
  • Praktycznej znajomości MS Office oraz urządzeń biurowych,
  • Wykształcenia minimum średniego,
  • Dokładności, sumienności oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Wysokiej kultury osobistej oraz znajomości etykiety biznesowej.

Prosimy o przesyłanie dokumentów w języku polskim

Administratorem danych jest Novatek Green Energy Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy