Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

Feelgood Sp. z o.o.O firmie

Feelgood Sp. z o.o.

Turystyczna 2

Kraków

Feelgood Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze odzieży oraz gadżetów reklamowych. Aktualnie obsługujemy Klientów z większości krajów Unii Europejskiej. Nasze produkcje realizujemy zarówno w Polsce jak i krajach azjatyckich.

Zakres obowiązków

  • Obsługa biura w kwestiach administracyjnych i organizacyjnych
  • Fakturowanie zamówień
  • Przygotowywanie listy płac
  • Współpraca z działem księgowości i kadr
  • Koordynacja procesu obiegu dokumentów
  • Kontrola i realizacja płatności (zobowiązania, należności)
  • Przygotowywanie dokumentacji związanych z rozliczeniem miesięcznym
  • Archiwizacja dokumentacji oraz umów.

Oczekiwania

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Wykształcenie min. średnie
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Poczucia odpowiedzialności za wykonywane czynności

Oferujemy

  • Umowa o pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Dofinansowanie Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać klikając w przycisk:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Feelgood sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101 poz. 926 ze zm.)

Ogłoszenie archiwalne