Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. administracji

GIGASERWER SP Z O OO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór na prawidłowym obiegiem informacji i dokumentacji w Firmie,

  • wsparcie organizacyjne oraz współpraca z działem sprzedaży oraz działem serwisu,

  • sporządzanie dokumentów dla księgowości zgodnie z wyznaczonymi procedurami,

  • archiwizowanie dokumentów, przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących bieżącej działalności Firmy,

  • wprowadzanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych do systemu księgowego oraz nadzór nad ich poprawnością,

  • kontakt z urzędami, instytucjami oraz firmami zewnętrznymi,

  • wsparcie działań marketingowych Firmy,

  • przyjmowanie przesyłek przychodzących, przygotowywanie wychodzących (krajowych i zagranicznych),

  • bieżąca realizacja zadań wyznaczonych przez Zarząd Firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • otwartość, komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy,

  • terminowość, poczucie odpowiedzialności, doskonała organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość programu SUBIEKT NEXO

  • wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań,

  • pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju zawodowego,

  • udział w szkoleniach branżowych,

  • pracę stacjonarną w biurze.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

GIGASERWER SP Z O O

Firma Gigaserwer Sp. z o.o. jest prężnie działającym oraz rozwijającym się przedsiębiorstwem w zakresie dostawy wyspecjalizowanego sprzętu serwerowego w branży IT. W ofercie posiadamy sprzęt serwerowy dla małych i dużych firm z możliwością dowolnej konfiguracji. Dostarczamy wydajne serwery oraz stacje robocze o wysokiej mocy obliczeniowej zaprojektowane dla prostych jak i skomplikowanych zadań w hostingu, do wirtualizacji, chmury obliczeniowej, baz danych lub jako macierze dyskowe.

Przewiń do profilu firmy