Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. administracji

GIGASERWER SP Z O OO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór na prawidłowym obiegiem informacji i dokumentacji w Firmie,
  • wsparcie organizacyjne oraz współpraca z działem sprzedaży oraz działem serwisu,
  • sporządzanie dokumentów dla księgowości zgodnie z wyznaczonymi procedurami,
  • archiwizowanie dokumentów, przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących bieżącej działalności Firmy,
  • wprowadzanie dokumentów zakupowych i sprzedażowych do systemu księgowego oraz nadzór nad ich poprawnością,
  • kontakt z urzędami, instytucjami oraz firmami zewnętrznymi,
  • wsparcie działań marketingowych Firmy,
  • przyjmowanie przesyłek przychodzących, przygotowywanie wychodzących (krajowych i zagranicznych),
  • bieżąca realizacja zadań wyznaczonych przez Zarząd Firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • otwartość, komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów i wysoka motywacja do pracy,
  • terminowość, poczucie odpowiedzialności, doskonała organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Mile widziane

  • mile widziana znajomość programu SUBIEKT NEXO
  • wiedza z zakresu hardware IT – sieci, sprzętu komputerowego, mile widziana wiedza z zakresu sprzętu serwerowego.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji zadań,
  • pracę w młodej prężnie rozwijającej się firmie, z możliwością rozwoju zawodowego,
  • udział w szkoleniach branżowych,
  • pracę stacjonarną w biurze.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

GIGASERWER SP Z O O

Firma Gigaserwer Sp. z o.o. jest prężnie działającym oraz rozwijającym się przedsiębiorstwem w zakresie dostawy wyspecjalizowanego sprzętu serwerowego w branży IT. W ofercie posiadamy sprzęt serwerowy dla małych i dużych firm z możliwością dowolnej konfiguracji. Dostarczamy wydajne serwery oraz stacje robocze o wysokiej mocy obliczeniowej zaprojektowane dla prostych jak i skomplikowanych zadań w hostingu, do wirtualizacji, chmury obliczeniowej, baz danych lub jako macierze dyskowe.

Specjalista ds. administracji, Kraków