Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

LED Labs Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupińska 23, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LED Labs Sp. z o.o.

Biskupińska 23

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • kontrola obiegu i archiwizacja dokumentów księgowych,

  • organizacja, nadzór i bieżąca obsługa spraw kadrowych,

  • prowadzenie oraz sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia,

  • kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad BHP,

  • przygotowywanie raportów oraz analiz.

  • wsparcie prac analitycznych,

  • wsparcie przy tworzeniu oraz czynny udział w doskonaleniu procedur,

  • sporządzanie, weryfikacja oraz kontrola dokumentacji związanej z ochroną środowiska,

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy oraz z biurem księgowym,

  • profesjonalna obsługa spotkań.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku administracyjnym,

  • doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych - warunek konieczny (np. zatrudnienia, sporządzanie list płac, planów urlopowych, ewidencja czasu pracy, kontrola i organizacja badań lekarskich oraz BHP),

  • wiedza z zakresu prawa pracy,

  • wyższe wykształcenie (ukończone studia lub w trakcie studiów zaocznych),

  • biegła znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office (Excel),

  • silna motywacja do pracy, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • zdolność analitycznego myślenia,

  • znajomość języka angielskiego,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • radzenia sobie z "załatwianiem" spraw z wielu dziedzin funkcjonowania firmy w wyznaczonym terminie.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • motywacyjny system wynagrodzeń, powiązany z zakresem obowiązków,

  • narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

LED Labs sp. z o.o., właściciel marki LUMINES Lighting

Jesteśmy jednym z liderów segmentu profili aluminiowych do oświetlenia LED - znanych pod marką LUMINES Lighting. Działamy od 2006 roku w branży oświetlenia LED.

Przewiń do profilu firmy