Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

REMONDIS KRAKÓW Sp. z o.o.

Półłanki 64

Bieżanów-Prokocim

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Koordynacja Windykacji ( bezpośrednie kontakt z Klientami oraz koordynacja pracy firm Zewnętrznych)

  • Nadzór nad archiwum (Segregacja, kontrola i archiwizacja dokumentów)

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

  • Sporządzanie pism, raportów zgodnie z potrzebami przełożonych

  • Bieżące zadanie działu administracji

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Obsługa Urządzeń Biurowych

  • Umiejętność wykonywania różnorodnych zadań i ustalania priorytetów

  • Zdecydowanie i samodzielność w działaniu

  • Wysoka kultura osobista, dyskrecja

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Mile widziana: Znajomość przepisów RODO

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o prace

  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego

  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy

  • Dostosowany do stażu pracy pakiet świadczeń socjalnych obejmujący dofinansowanie do kart multisport,

  • udział w PPK

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw na świecie

w branży recykling i usługi komunalne i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 29 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:

Specjalista Ds. Administracji

Przewiń do profilu firmy