Oferta pracy

Specjalista ds. Administracji

Sunday Polska Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji pomontażowej

  • Współpraca z podwykonawcami i ich rozliczanie

  • Weryfikacja dokumentów

  • Raportowanie tygodniowe/miesięczne

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy wśród klientów i kontrahentów

Nasze wymagania

  • Wielozadaniowość i skrupulatność

  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office

  • Dobra organizacja pracy własnej i współpracy z zespołem

To oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do pracy tj.: laptop, telefon

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B (sam decydujesz!)

  • Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzinowym (u nas możesz połączyć pracę ze studiami!)

  • Dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Pracę w młodym, energicznym zespole

  • Możliwość realnego awansu w strukturach firmy

  • Pracę "od zaraz"

  • Rewelacyjne biuro, w którym będziesz bardzo miło spędzać czas - przekonaj się sam :)

  • Zatrudnienie w najlepiej rozwijającej się branży w Polsce

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

Firma Sunday Polska jest na drugim miejscu wśród liderów z branży odnawialnych źródeł energii w Polsce! Swój sukces i dynamiczny rozwój zawdzięczamy naszej wyspecjalizowanej kadrze, zatrudniamy już ponad pół tysiąca ekspertów i doradców w cały kraju.

Nie zastanawiaj się dłużej i zostań SundayMENEM lub SundayWOMENKĄ w naszym zespole!

Sprawdź nas, bo Sunday daje MOC! Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy

Rekrutujemy online!