Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

Lucky Duck Games Sp. z o.o.

Generała Bohdana Zielińskiego 11

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Podstawowy Office Management dla 2 lokalizacji w Polsce (Warszawa, Kraków)

  • Organizowanie i rozliczanie delegacji służbowych

  • Zakupy firmowe (także w lokalizacjach międzynarodowych)

  • Obsługa obiegu dokumentów

  • Wsparcie działu HR w organizacji eventów firmowych

  • Inne zadania administracyjno - biurowe

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, rzetelność i skrupulatność

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Wielozadaniowość i umiejętność analitycznego myślenia

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiający swobodną codzienną komunikację jest warunkiem koniecznym

  • Mile widziane: doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, doświadczenie z zakresu księgowości lub human resources

To oferujemy

  • Dużą dozę samodzielności i możliwości realnego wpływu na organizację procesów administracyjnych w firmie

  • Dostęp do Luxmedu dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Kartę MultiSport

  • Budżet szkoleniowy

  • Elastyczne godziny pracy

  • Dużo gier planszowych :)

O nas

Lucky Duck Games to międzynarodowy wydawca gier planszowych, który oferuje innowacyjne i wciągające gry planszowe. Jesteśmy najbardziej znani z tytułów, takich jak: Chronicles ofCrime, Destinies, Kingdom Rush: Rift in Time. Lucky Duck Games wyróżnia się w łączeniu światowej klasy projektów gier, wspaniałych ilustracji i najnowszej technologii mobilnej. Nasze główne rynki to Ameryka Północna i Unia Europejska. Zespół znajduje się w różnych lokalizacjach: w Polsce (Warszawa, Kraków) oraz we Francji, Wielkiej Brytanii i USA.

Więcej o nas: https://luckyduckgames.com/