Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

BIOSYSTEM S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Odlewnicza 68

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zapisywanie dokumentów do systemu CRM

  • weryfikacja poprawności i kompletności otrzymanych dokumentów

  • wpisywanie danych liczbowych do systemu CRM

  • prace pomocnicze przy rozliczeniach

  • weryfikacja i wprowadzanie umów do systemu CRM

  • archiwizacja dokumentów

  • dodatkowe prace biurowe zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku biurowym

  • sumienność, dokładność i skrupulatność

  • bardzo dobra organizacja i planowanie pracy własnej

  • bardzo dobra obsługa komputera (pakiet MS Office, w szczególność Word i Excel)

  • życzliwość i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie w branży ochrony środowiska

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie do abonamentu w sieci fitness

  • pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym zespole

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karta sportowa

Głównym obszarem działalności firmy jest przejmowanie obowiązków i obsługa Klientów w zakresie ustawowych obowiązków dotyczących wprowadzania opakowań, baterii i akumulatorów oraz sprzętu elektrycznego i elektronicznego na rynek krajowy, a także recykling zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Przewiń do profilu firmy