Oferta pracy

Specjalista ds. administracji

Abix Consultant Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma z kilkunastoletnim stażem na krakowskim rynku usług finansowych, zajmująca się kompleksową obsługą przedsiębiorstw, przyjmie osobę do obsługi administracyjnej biura na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prace administracyjno – biurowe związane z prowadzeniem wirtualnego biura,
  • sporządzanie i zawieranie umów,
  • przygotowywanie dokumentów i korespondencji do wysyłki,
  • sporządzanie pism urzędowych,
  • codzienna obsługa korespondencji przychodzącej,
  • analiza możliwości pozyskania środków z różnych źródeł finansowania, dostosowywanie ich do potrzeb klienta,
  • opracowywanie dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o dotacje, dofinansowania, wsparcia z różnych źródeł z dostępnych programów operacyjnych,
  • realizacja projektów, rozliczanie, sprawozdawczość, kontrola,
  • budowanie trwałych relacji z klientami, dbanie o jakość świadczonych usług, kształtowanie dobrego wizerunku firmy,

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office i środowiska Windows,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • skrupulatność i dokładność (praca na danych osobowych),
  • komunikatywność (warunek konieczny!),
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność, systematyczność, terminowość, samodzielność i zaradność,

Mile widziane doświadczenie w administracji biurowej i doświadczenie w zakresie aplikowania o dofinansowania / środki unijne.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju: przyuczenie i szkolenia,
  • stabilną, ale ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia pracy,
  • pakiety medyczne i ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport,
  • elastyczne godziny pracy,
  • lodówka z napojami,
  • owocowe poniedziałki.

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy