Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Administracji

Q CONTRACT Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Q CONTRACT Sp. z o.o. Sp. k.

Wacława Nałkowskiego 6

Kraków

Generalny Wykonawca inwestycji w budownictwie kubaturowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie rejestru pism przychodzących i wychodzących, zarządzanie pocztą oraz raportowanie o najważniejszych wiadomościach.
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.
  • Sprawdzanie faktur pod względem formalno – prawnym, kwalifikowanie faktur do płatności wraz z wprowadzeniem przelewów do bankowości zgodnie z terminami płatności.
  • Prowadzenie rejestru faktur, umów, zleceń itp., prowadzenie kalendarza spotkań, redagowanie pism.
  • Przygotowywanie dokumentów formalno – prawno – finansowych dla Inwestora. w trakcie realizacji inwestycji.
  • Wystawianie not korygujących, prowadzenie kasy, raportów kasowych.
  • Przygotowywanie analiz przepływów finansowych w spółce oraz wykonywanie analiz kosztów na polecenie przełożonego.
  • Kontrola terminów zatrzymanych i zwalnianych kaucji Podwykonawcom poszczególnych budów.
  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w niezbędne materiały biurowe oraz artykuły spożywcze.
  • Reprezentowanie firmy na zewnątrz – dbanie o dobry wizerunek firmy.
  • Obsługa urządzeń biurowych – telefon, komputer, kserokopiarka.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Obsługa komputera, w tym dobrym stopniu programów MS Office.
  • Komunikatywność.
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie przy realizacji kontraktów w budownictwie kubaturowym w Krakowie oraz okolicach (budynki mieszkaniowe, usługowe, biurowe);
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne