Ta oferta pracy jest nieaktualna od 310 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jeden z wiodących w Europie, wysyłkowy sprzedawca elektroniki, techniki i technologii. Firma z ponad 90-cio letnią tradycją w sprzedaży wysyłkowej, posiadająca w ofercie ponad 350 000 produktów,
które są wysyłane do ponad 100 krajów.

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie obiegiem dokumentów / korespondencji w ramach firmy
  • prowadzenie spraw administracyjnych firmy, sporządzanie raportów
  • nadzór nad ewidencją i archiwizowaniem dokumentacji firmy
  • współpraca z księgowością
  • tworzenie i księgowanie dokumentów księgowych
  • organizacja i obsługa spotkań firmowych oraz wyjazdów służbowych
  • zamawianie artykułów biurowych i spożywczych
  • obsługa drukarki fiskalnej
  • realizowanie innych projektów zleconych przez Przełożonego
Wymagania:
  • znajomość podstaw księgowości i zasad rozliczeń
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki rachunkowość, finanse, ekonomia)
  • znajomość programu SAP
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • zdolności analityczne
  • znajomość MS Office
  • wysoka komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Firma oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • umowę na czas określony

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się