Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Administracji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy członkiem Grupy Streamsoft, ogólnopolskiego producenta oprogramowania biznesowego, lidera rynku systemów ERP. Firma działa na rynku IT nieprzerwanie od 28 lat. Z oprogramowania Streamsoft korzysta codziennie 75 tysięcy klientów.

    Do naszej siedziby w Krakowie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Załatwianie spraw związanych z bieżącym funkcjonowaniem biura
    • Nadzór nad korespondencją (przychodzącą/wychodzącą)
    • Nadzór nad flotą samochodów (przeglądy, polisy, dokumentacja)
    • Prowadzenie kalendarza spotkań wewnętrznych i zewnętrznych
    • Przyjmowanie, kompletacja, archiwizacja dokumentów
    • Bieżące zadania administracyjne (zgłaszanie usterek, zakupy, dbanie o sprawność urządzeń biurowych i porządek)

    WYMAGANIA

    • Doskonała organizacja pracy własnej
    • Komunikatywność i kultura osobista
    • Swobodne posługiwanie się komputerem (mail, Word, Excel)
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Dodatkowym atutem umiejętność korzystania z programów CRM, DMS, ERP

    OFERUJEMY

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy
    • Dodatkowe bonusy – pakiet medyczny, sportowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.